Přístrojové formátování postavyMasáže pro krásu a zábaly
Masáže pro zdraví a regeneraciKosmetika
Prodlužování a zhuštění řasKadeřnictví
SoláriumPedikůra

Bona dea
Bona Dea
homeO násaktualityfotogalerieceníkkontakt

Prodlužování řas metodou Řasa na řasu, zhuštění řas - Studio Bona Dea České Budějovice

Prodloužení řas metodou Řasa na řasu dnes využívají jak celebrity, tak ženy, které jsou rády stále upravené, ale nechtějí trávit hodiny líčením nebo jednoduše chtějí vypadat skvěle při každé příležitosti. Jedná se o technologii, kdy je jedna umělá řasa přilepena na jednu vlastní řasu. Efekt je velmi přirozený. Řasy jsou odolné vůči vodě, potu, slzám i chlóru. S řasami můžete plavat, chodit do sauny, líčit je apodobně.

Sexy Look mascara - Semipermanentní nátěr na řasy
Semipermanentní nátěr řasenky Sexy Look mascara je procedura, která dodává řasám objem, délku, barvu a tvar, podobně jako klasická řasenka. Tato povrchová úprava je 100% vodě odolná, odolná na rozmazání a vydrží 2–3 týdny, často i déle. Je ideální pro aktivní životní styl,stejně jako na zvláštní události, jako jsou svatby a dovolené.

Řasenka Sexy Look mascara není určená k použití doma. Aplikuje Vám jí odborně vyškolený profesionál.

Řasenka Sexy Look mascara je budoucnost pro Vaše řasy.

Jediná vrstva umožňuje udržovat nádherné, krásně tvarované, nalíčené řasy po dobu 2–3 týdnů! Aplikace trvá přibližně 20–30 minut. Můžete mít jednu až dvě vrstva pro přirozený vzhled nebo více vrstev pro silnější, mnohem dramatičtější vzhled.

Řasenka Sexy Look mascara je:

100% vodě odolná – Barví – Modeluje řasy – Odděluje řasy – Zvětšuje objem řas – Prodlužuje řasy.

Je to více než řasenka

Jednoduše nádherné, krásně tvarované, nalíčené řasy, když ráno vstáváte a když jdete spát. Nízké nároky na údržbu, vysoký styl, to je odpověď na řasenku pro moderní ženy. Svěží, plné, tmavé, dlouhé řasy jsou top trendem této doby. Mnoho našich klientů má plné ruce práce a všichni mají společné jen jedno – chtějí vypadat a cítit se co nejlépe každý den.

Stačí řasenka Sexy Look mascara a můžete jít.

Většina žen bojuje denně s jedním nebo více problémy s řasenkou: rozmazávání, slepování, opadávání, aplikační problémy, citlivost, nemluvíc o každodenním používání a odlíčení. Každá žena, která chce být bez námahy krásná po celý den, je kandidátkou na řasenku Sexy Look mascara.

Klasická řasenka je jenom dočasná. Sexy Look mascara trvá týdny!

Sexy Look mascara je ideální na dovolenou, nebo ke každodennímu nošení. Či už je to maraton, tenis, potápění v bazénu, se Sexy Look mascarou budete vypadat stále perfektně. Můžete si být jistá, že budete vypadat stále co nejlépe bez ohledu na počasí, nebo příležitost.

Sexy Look mascara dává ženám zpět jejich dolní řasy!

Dvě nejvíce kladené otázky:

„Jak nanášet řasenku na svoje dolní řasy?“

„Jak se vyhnout rozmazávání při nošení řasenky na dolních řasách?“

Odpověď je: „Řasenka Sexy Look mascara!“

SexyLashes Express
Sexy Lashes Express je nový revoluční způsob 3D prodloužení řas za přibližně 20- 40 minut s trvanlivostí cca 2-3 týdny.
Provádí se na řasy jak na horní tak i dolní.
Odborně vyškolený certifikovaný personál.

Revoluce v prodlužování řas technikou 3D!!! Nyní Vám naše studio nabízí prodlužování řas dutými vlákny, které nezatěžují Vaše řasy tak, jako klasické umělé řasy. Vaše řasy budou přirozené, dlouhé, husté a natočené..Tato aplikace vydrží týdny.Na rozdíl od klasických umělých řas, jednotlivé řasy vypadají naprosto přirozeně, díky speciálnímu principu aplikace. Vaši přátelé a známí si všimnou změny, ale neodhalí její příčinu.

Technika Sexy Lashes Express nabízí rychlejší a cenově dostupnější alternativu prodlužování řas. Express řasy jsou ideální pro klienty, kteří jsou pod časovým tlakem a hledají krásné řasy.Tyto řasy vydrží přibližně cca 2 týdny i déle a potom musí být profesionálně odstraněné a následně se mohou opět aplikovat.