Přístrojové formátování postavyMasáže pro krásu a zábaly
Masáže pro zdraví a regeneraciKosmetika
Prodlužování a zhuštění řasKadeřnictví
SoláriumPedikůra

Bona dea
Bona Dea
homeO násaktualityfotogalerieceníkkontakt

Kosmetika a Vizážistika - Studio Bona Dea České Budějovice

Kosmetika

V péči o pleť obličeje, krku i dekoltu vám nabízíme nejlepší prostředky i služby. Nechte o sebe pečovat a dopřejte si to nejlepší.

Ultrazvuková špachtle

Vaši pleť můžeme dokonale hloubkově vyčistit moderním ultrazvukovým přístrojem. Nový přístroj jemně zasahuje až do spodních vrstev pokožky, odstraňuje odumřelé buňky, ztvrdlé části pokožky. Zároveň pracuje i jako face-lifting. Mikromasáž kožní tkáně přispívá k okamžité obnově, zlepšuje cirkulaci, zvyšuje přísun kyslíku. Stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu, tedy omlazuje a vypíná jemné vrásky.

Vizážistika

Vyzkoušejte si služby profesionální vizážistky. Profesionální péče nespočívá v zakrytí vaší osobnosti a naprosté přeměny. Dokážeme vám, že s drobnými změnami v barvách i způsobu líčení je možné podtrhnout vaši přirozenou krásu. Typ líčení, korekce barevného odstínu pleti, zakrývání nedostatků a zdůraznění předností. Vizážistka vás naučí pracovat s minimem prostředků, naučí vás pečovat správně o kvalitu vaší pleti i krásný vzhled.
V případech speciálního líčení – svatební, večerní, k fotografování pak můžeme nabídnout trendové líčení a výrazné proměny.

Depilace voskem

Depilace odstraní chloupek i s kořínkem. Zamezí tak opětovnému růstu a vám ušetří čas v opakovaném holení. Podle vašeho typu pleti i ošetřovaného místa zajistí depilace voskem hladkou pokožku na dva až osm týdnů. Je účinnější a trvalejší než krémy či klasické holení. Samozřejmě, v krátký moment je procedura nepříjemná. Depilace voskem je možné aplikovat na téměř všechny části těla včetně obličeje, nejčastěji depilovaná je však stále pokožka nohou.

MesoBOTOX

Neinvazivní ošetření bez injekcí a vedlejších účinků. Okamžitě vyhlazuje vrásky, vypíná pleť a omlazuje.

Mikrojehličkování (Microneedling )

Stimuluje tvorbu vlastního kolagenu a startuje řadu omlazujících procesů v kůži. Je ideální metodou pro zpevnění pleti i jako účinná léčba jizev, strií, akné a hyperpigmentace.

Bělení zubů bez peroxidu

Účinné bělení zubů o 2-6 stupně bělosti, v závislosti na původní barvě zubů. Zlepšuje vzhled, neporušuje sklovinu ani neohrozí kvalitu zubů.

Ultra lifting prsou

Neinvazivní lifting prsou o jednu velikost bez skalpelu nebo bolestivých procedur.

Botomax

Naprostá novinka, maska s dlouhodobými účinky botulinových injekcí, avšak bez použití jehel a toxických látek. Vyhlazuje mimické vrásky, vypíná pleť a omlazuje.

Diamantová frakční radiofrekvence s EFFECT hand Foton - cca 60 minutové ošetření

Tepelná energie se dostává přímo do aktivní vrstvy pokožky. Kombinuje efektivní metodu omlazení a obnovy kolagenu. Pokožka je pružnější, jemné vrásky mizí. Vhodná metoda i pro zahlazení jizev po akné, strií. Celkové omlazení pokožky s přesným zacílením.

Ošetření se doporučuje podstoupit ve formě kúry sestávající z 8 až 10-ti ošetření, v cca 10 denních intervalech.